PLANET ( FT-802 ) Konwerter 10/100Base T <=> 100Base FX / SC / Multi-Mode / Max. 2 km /

Konwerter PLANET FT-802 10/100Base T 100Base FX / SC / Multi-Mode / Max. 2 km /

  1. nr katalogowy: 07-12-11
  2. jednostka miary: szt.
  3. waga produktu: 1 kg
  4. status produktu: dostępny za potwierdzeniem
  5. stan produktu: nowy
  6. link do strony producenta

166,00 zł

dostawa od 8,50 zł więcej »

Zapytaj o produkt

zamknij (x)
adres email:*
Wiadomość:*

Pełny opis PLANET ( FT-802 ) Konwerter 10/100Base T <=> 100Base FX / SC / Multi-Mode / Max. 2 km /

Opis Techniczny:


Kod Producenta FT-802
Łącze miedziane 1 x RJ45 (10/100BaseTX) MDI/MDIX Auto-Crossover
Łącze optyczne 1 x SC ( Multi-Mode 50/125, 62.5/125um) Full-duplex i half-duplex z przełącznikiem DIP po stronie optycznej.
Łącze fizyczne FX - 1310nm / 2km; FastEthernet Cat. 5
Typ portów RJ45 / SC
Zgodność ze standardem IEEE 802.3, 802.3u
Przepustowość 200 Mbps w trybie full-duplex, 100 Mbps w trybie half-duplex.
Sygnalizacja LED Tak
Zasilanie Zewnętrzne AC 230V / DC 5V 1A (zasilacz w komplecie) lub z szafy zbiorczej.
Wymiary (wys x szer x gł) 70 x 26 x 94 mm
Waga 200 g
Opis Instalacja typu „Plug & Play” – włącz i używaj.
Informacje dodatkowe Jeżeli podłączonym urządzeniem jest koncentrator lub komputer z kartą sieciową pracującą wyłącznie w trybie half-duplex, konwerter nawiąże połączenie również w trybie half-duplex i efektywna przepustowość będzie wynosić tylko 100 Mbps. , O ile po stronie kabla STP występuje autonegocjacja trybu pracy, to po stronie światłowodu użytkownik deklaruje tryb pracy za pomocą przełącznika DIP-switch.
www

Link na stronę opisu technicznego

 

Gwarancja : 24 m-ce

Opinie o produkcie PLANET ( FT-802 ) Konwerter 10/100Base T <=> 100Base FX / SC / Multi-Mode / Max. 2 km /

Dodaj swój komentarz

Napisz o Twoich doświadczeniach, zarówno pozytywnych jak i negatywnych.
Czy decyzja o zakupie była słuszna?

ogólna ocena:    
Twoja opinia:*
  zostało: znaków
Wpisz wynik: 6 + 6*
produkt nie ma jeszcze opinii... Twoja może być pierwsza!

Dodatkowe informacje

Ceny przesyłek

  1. List polecony - 8,50 zł
  2. Poczta - 10,00 zł
  3. Przesyłka pocztowa 1-2kg (przedpłata) - 15,00 zł
  4. Kurier z przedpłatą - 20,00 zł

Formy płatności

  1. odbiór osobisty
  2. płatność przy odbiorze
  3. płatność przelewem

Dane kontaktowe

  1. sklep: PC SERWIS
  2. telefon: (22) 6646643
  3. tel. komórkowy: 790014722
  4. strona kontaktowa »

Producent: Planet

Planet

  1. strona internetowa Planet
  2. inne produkty Planet
ilość odwiedzin: 1291